e-solution: funkyart.lt

Projektas

Koks tikslas?
Projekto „Čia mano kiemas“ tikslas - atnaujinti kuo daugiau sporto aikštelių Šiaulių mieste, prisidėti prie vaikų ir jaunimo užimtumo, aktyvaus gyvenimo būdo skatinimo. 

Kokia įranga bus naudojama?
Aikštelėms atnaujinti bus naudojamos metalinės 120x90 cm lentos, antivandaliniai lankai ir metaliniai tinkliukai. Visos konstrukcijos sustiprintos ir pritaikytos tarnauti ilgai, eksploatuojant gatvės sąlygomis. 

Pilnas aikštelės komplektas:
  • Metalinė lenta;
  • Antivandalinis lankas;
  • Metalinis tinkliukas;
  • Montavimas;
  • Aikštelės linijų braižymas;Kokios rėmimo sąlygos?
Rėmėjai gali įsigyti neribotą komplektų skaičių ir patys nustatyti, kurias krepšinio aikšteles atnaujinti. Ant kiekvienos krepšinio lentos bus tik jos rėmėjo logotipas. Visi rėmėjai bus patalpinti www.ciamanokiemas.lt pagrindiniame puslapyje ir rėmėjų skiltyje, taip pat patalpinta informacija projekto FACEBOOK puslapyje.

Kiek tai kainuoja?
Vieno pilno komplekto vertė yra 500Lt. Galėtume įrengti ir tvoreles, kad vaikai bežaisdami neįbėgtų į gatvę, antivandalinius suoliukus,kad būtų kur pailsėti. Tačiau ar tai kainuotų papildomai, priklausytų nuo to ar atsirastų norinčių paremti gaminiais, darbu ir panašiai. 
 
Kokia dalis atitenka projekto organizatoriams?
Projekto organizatoriai visas administracines ir organizacines išlaidas padengia patys. Tad visa Jūsų parama bus skirta tik aikštelių sutvarkymui. Visa tai galėsime pagrįsti pirkimo dokumentais. 
 
Ar galima prisijungti prie projekto ir tapti rėmėjais neparemiant pinigais?
Žinoma! Galite prisijungti prie mūsų organizuojant, skleidžiant informaciją, taip pat suteikdami reikalingą inventorių (pvz. bokšteliai, kranai, įrankiai ir pan.), produktus (pvz. dažai, suoliukai, tvoros ir pan.) ar paslaugas (aikštelių išvalymas, duobių užtaisymas, dažymas, montavimas ir pan.)
 
Kokia projekto eiga?
Iki gegužės 7 d. sužinome kiek reikia komplektų ir tada užsakome juos pagaminti. Birželio 1 d. komplektus jau turime Šiauliuose. Per dvi savaites atnaujiname visas aikšteles ir birželio 15 dieną surengiame atnaujintų krepšinio aikštelių atidarymo šventę/varžybas.
 
Kas organizuoja šį projektą?
Organizatoriai yra UAB „Kraustymo komanda“ (Martynas Vidžiūnas +370 618 77400).
 
Kur pervesti pinigus?
Pinigus pervesti galite pervesti žemiau nurodytais rekvizitais, tačiau prieš tai susisiekite su mumis dėl detalių suderinimo, kad nebūtų jau rezervuotos aikštelės, kurias norite sutvarkyti ir panašiai. Įmonėms rėmimo sumą galima išskaičiuoti iš pelno, todėl nereikia mokėti pelno mokesčio nuo rėmimo sumos. 
 
Sporto klubas "Tavo iššūkis"
Įmonės kodas: 302761669
Adresas: Krymo g. 14-69, Šiauliai
A/s Nr.: LT927400040623623810 
Danske Bank A/S Lietuvos filialas
B.k. 74000