e-solution: funkyart.lt

Iniciatyva

Iniciatyva

Projekto „Čia mano kiemas“ organizatorius

Trumpai:
Martynas Vidžiūnas
Amžius: 29 metai
Mokslai: 2001m. Lieporių vid.m-kla
                2006m. Šiaulių Universitetas (IT)
Užsiėmimas: UAB "Kraustymo komanda" vadovas
Šeima: 3 metų Vytautas, 1 mėn. Vykintas ir nuostabi žmona Živilė :)
Sportas: Krepšinis nuo 6 metų...
Kontaktai:  Tel.: +370 618 77400   El.paštas: info@CiaManoKiemas.lt Sveiki, visi, apsilankę mūsų projekto „Čia mano kiemas“ internetiniame puslapyje. Projekto tikslas – atnaujinti kuo daugiau sporto aikštelių Šiaulių mieste, prisidėti prie vaikų ir jaunimo užimtumo, aktyvaus gyvenimo būdo skatinimo.

Ši idėja man kilo prieš kelerius metus, bet vis atsirasdavo “rimtų” priežasčių ją nukelti kitiems metams.  Šiemet susiėmiau ir nutariau nebeatidėlioti  Pradžioje maniau, kad užsakysime dvi krepšinio lentas ir lankus, sumontuosime aikštelėje šalia mano vaikystės kiemo, uždėsime “Kraustymo komandos” logotipus ir tuo viskas baigsis. Tačiau, pagalvojau, kad gal yra ir daugiau šiauliečių verslininkų, kurie norėtų prisidėti prie tokio miesto aplinkos gerinimo ir tuo pačiu pareklamuoti savo verslą.  Tai būtų kaip mažos duoklės atidavimas savo miestui, kuriame užaugome. Juk tose aikštelėse žais mūsų pačių, mūsų klientų vaikai, mūsų darbuotojų vaikai! Tuo pačiu parodytume pavyzdį Šiaulių valdžiai, kaip gera idėja, efektyvus organizavimas ir didelis noras gali išsivystyti į labai gražų rezultatą! Gal už dešimties metų Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas, kilęs iš Šiaulių, eiliniame savo interviu sakys, kad „kiekvieną vasarą nuo ryto iki vakaro treniruodavausi aikštelėje, kurią sutvarkė „ XXX „ įmonė. Ačiū jai!” ? Manau, dėl mūsų vaikų ateities verta šiek tiek pasistengti...

Aš pats esu tikras šiaulietis, užaugęs pietiniame Šiaulių mikrorajone netoli Lieporių vidurinės mokyklos. Kiekvieną vasarą ieškodavome nesulaužytų krepšinio lentų, kad turėtume kur pažaisti. Dažnai tekdavo apeiti net visą rajoną, kol rasdavome neužimtą aikštelę. Vasaros pabaigoje lentos ir lankai jau būdavo aplaužyti ir apgadinti.  Esu ir pats pora lankų nulaužęs, kai dėdavau į krepšį. Taigi, atėjo laikas atiduoti skolas :)

Lentos, lankai ir tinkleliai, kuriuos užsakysime bus pagaminti iš metalo - antivandaliniai. Tad jie tarnaus ne vienerius, ir ne dvejus metus.  Jei bus galimybės, įrengsime suolelius, tvoreles ir panašiai. 

Tad kviečiu visus prisijungti prie šio projekto visais įmanomais būdais – darbais, rėmimu, informacijos apie projektą sklaida, organizavimu ir t.t. 

Visais klausimai galite kreiptis į mane telefonu +370 618 77400 ar elektroniniu paštu  info@ciamanokiemas.lt 

 

Martynas Vidžiūnas