Pinigų ir prekių grąžinimo politika

  • Jums netikusios įsigytos prekės grąžinamos ir/ar keičiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 ir 6.363 straipsniais, taip pat Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr.738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“. Pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo prekių pristatymo arba atsiėmimo dienos grąžinti prekes, kurių prekinė išvaizda yra nepažeista, prekės nebuvo naudojamos, prieš tai raštu informavęs Pardavėją.
  • Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti prekes, kurios buvo išpakuotos po pristatymo, prekės buvo naudojamos ir yra netinkamos grąžinti arba prekės negali būti grąžintos kitais Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytais atvejais. Pirkėjas privalo užtikrinti, kad grąžinamų prekių kokybė nepasikeitusi.
  • Pasinaudojus prekių grąžinimo teise, išlaidas už prekių grąžinimą apmoka pirkėjas. Pinigai už grąžintas prekes pervedami mokėjimo pavedimu į mokėtojo banko sąskaitą per 15 darbo dienų.
  • Pardavėjas nėra atsakingas už prekių kokybės pablogėjimą, jei pirkėjas ar tretieji asmenys, kuriems pirkėjas perdavė prekes, jas naudojo ne tiems tikslams, kuriems tokios prekės yra paprastai naudojamos, nesilaikė instrukcijose nurodytų reikalavimų, pažeidė prekių gabenimo, laikymo, naudojimo ir/ar sandėliavimo taisykles, taip pat, jeigu matomi prekių įpakavimo ir kiti išoriniai defektai, raštu neaptarti prekių perdavimo metu, ar prekių kokybės pablogėjimas yra dėl pirkėjo ar kitų asmenų, kuriems pirkėjas perdavė prekes, veiksmų.
  • Prekės, kurios gaminamos individualiai pagal užsakovo reikalavimus, atsižvelgiant į gamybos ypatumus negali būti grąžinamos pardavėjui.
  • Corten plieno gaminių natūralus spalvos pokytis ir besivystanti patina nelaikoma netinkama produkto kokybe.

Jei iškilo klausimų dėl prekių grąžinimo, rašykite mums adresu info@ciamanokiemas.lt ir mes Jums atsakysime, kaip įmanoma greičiau.

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!