Dekoro idėjos Jūsų lauko erdvei

Paversti savo kiemą stilinga ir jaukia oaze nebūtinai turi būti sudėtinga užduotis. Pasitelkę šiek tiek kūrybiškumo ir įkvėpimo savo lauko erdvę galite paversti jaukiu prieglobsčiu, atspindinčiu jūsų asmenybę ir stilių. Artėjant pavasariui, puikiausiam laikui pradėti darbus lauke, šiame tinklaraščio įraše pateiksime įvairių dekoro idėjų, kurios tikimės įkvėps Jus eksperimentuoti suteikiant savo kiemui naujos gyvybės ir paverčiant jį puikia vieta poilsiui ir pramogoms.

Ugnies šviesa ir šiluma

Sukurkite tobulai jaukią atmosferą įsileisdami ugnį į savo lauko erdvę. Įkurdinkite savo kieme laužavietę ar aukurą – jie puikiai tiks vėsesniems vakarams. Ugnis suteiks ne tik jaukumo, bet ir šilumos, o laužas taps susibūrimų epicentru ar leis mėgautis jaukiais, romantiškais vakarais.

Lemputės ir žibintai

Kas gali būti jaukiau, nei kiemas paskendęs šiltame lempučių ar žibintų švytėjime. Prikabinkite lempučių ant medžių, pavėsinių ar ant tvoros, kad sukurtumėte magišką atmosferą vakarais. Apšvieskite savo kiemo takelius pasinaudoję įsmeigiamais šviestuvais. Jei neturite savo kieme išvedžiotų elektros jungčių, nebėda – apsvarstykite saulės energija varomus variantus, kurie yra ekologiški ir taupantys jūsų kaštus.

Lauko poilsio zona

Sukurkite jaukų kampelį su patogiomis sėdimomis vietomis. Apsvarstykite galimybę investuoti į oro sąlygoms atsparius baldus, pavyzdžiui, minkštas sofas, hamakus ar pakabinamus krėslus. Patobulinkite juos spalvingomis pagalvėlėmis ir užklotais, kad suteiktumėte daugiau spalvų ir poilsio zona taptų dar džiaugsmingesnė ir patrauklesnė.

Augalų įvairovė

Puoškite savo kiemą skirtingais augalais. Tai gali būti žemėje sodintos gėlės pagyvinančios fasadinę namo pusę, arba gėlės vazonuose pabrėžiančios skirtingus lauko erdvės kampus.
Net ir gražiai sutvarkytos ir tinkamoje vietoje įkurdintos pakeltos lysvės, suteiks jūsų kiemui savitumo, jaukumo ir grožio. Eksperimentuokite su skirtingomis formomis, dydžiais ir medžiagomis, kad sukurtumėte eklektišką ir gyvybingą gėlių, sukulentų, žolelių ar net daržovių ekspoziciją.

Vandens ramybė

Vanduo gyvybės ir ramybės šaltinis. Įsirengę savo kieme fontaną su tekančiu vandeniu galėsite mėgautis raminančiu vandens čiurlenimu. Jei fontanui neturite galimybių ar vietos, mažas tvenkinys ar tiesiog vandens pripildytas indas gali taip pat suteikti gyvybingumo jūsų lauko erdvei.

Sodo takai

Atnaujinkite savo kiemą „pasidaryk pats“ sodo takeliais naudodami tokias medžiagas kaip žvyras, akmenukai ar trinkelės. Sujunkite skirtingas savo kiemo zonas ir suteikite žavesio bendram kiemo dizainui.

Tikime, kad visų idėjų įgyvendinti galimai nepavyks. Bet to ir nereikia. Pasinaudojus bent keliais patarimais, skyrus šiek tiek laiko paeksperimentuoti, patyrinėti skirtingus derinius tikrai sukursite lauko erdvę tinkančią būtent jums. Skirkite laiko sutvarkyti savo lauko erdvę, o mes jums garantuojame, kad atsinaujinusioje ir jaukioje erdvėje norėsis leisti kuo daugiau laiko ir jums, ir jūsų svečiams.

Tvarkingi konteineriai

Turbūt kiekvienas nuosavo namo savininkas dažnai susimąsto, ką daryti su šiukšlių konteineriais. Taip taip, tais didžiuliais, dažnai skirtingų spalvų plastmasės gabalais, kurie dažnu atveju būna perpildyti šiukšlėmis ir tikrai nepuošia kiemo ar namo išorės vaizdo. Laimei, rinkoje atsiranda vis daugiau sprendimų, kaip tuos netvarkingus ir negražius konteinerius būtų galima paslėpti. Šiukšlių konteinerių stoginės yra puikus sprendimas, kuris ne tik paslėps konteinerius, bet ir įneš vientisumo, paprastumo ir stiliaus į Jūsų namų aplinką.

Gražaus, jaukaus ir žaismingo artėjančio pavasario! ☀️

Pasidalinti įrašu

Susiję straipsniai

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!