Lesyklėlė – Namelis

Pagaminta iš 2 mm Corten plieno

Išorės išmatavimai: 66 x 30 x 24 cm (ilgis x plotis x aukštis)

Lėkštutės išmatavimai: 59 x 30 cm

Svoris 12kg. Dėl didelio produkto svorio prašome atidžiai įsivertinti produkto tvirtinimo galimybes.

Pristatymas 1-2 sav.

169,00 235,00 

Gamta mūsų stiprybės ir įkvėpimo šaltinis. Jos gyvūnija džiugina sielą. Gyvendami Lietuvoje esame be galo laimingi galėdami džiaugtis taip arti mūsų gyvenančiais gyvūnais. O jei norite paukščiukus stebėti iš dar arčiau, nepamirškite pakviesti jų į savo kiemus.

Lesyklėlė Namelis gali tapti puikia puošmena Jūsų kiemui, pritraukianti daugybę paukščiukų giesmininkų.

Netinka šis modelis? Pristatome Jums visą mūsų Corten plieno kolekciją. Joje rasite skirtingų formų ir dydžių lesyklėlės. Lesyklėlės suteiks galimybę kabinti maisto kamuoliukus ar pasmeigti lašinukų mūsų mažosioms ir gražiosioms zylutėms.

Rinkitės iš skirtingų formų lesyklėlių – apskritimas, širdutė, eglutė ar namukas.

Ši lesyklėlė yra pagaminta iš aukštos kokybės Corten plieno, kuris su laiku keičia savo spalvą. Taigi pasikabinę tokią lesyklėlę galėsite ne tik stebėti paukštelius, bet ir kaip kitos gamtos stichijos, tokios kaip drėgmė, keičia lesyklėlės spalvą. O lesyklėlę padengusi ir kintanti rūdžių spalva ne tik džiugins Jūsų akį, bet ir saugos lesyklėlę nuo neigiamų atmosferos veiksnių. Rūdžių sluoksnis apsaugo šį metalą ir padaro jį ilgaamžiu. Todėl įsigiję šias lesyklėles galėsite jomis džiaugtis ilgus metus. O paukščiukai Jums būtinai atsidėkos nuolatos sugrįždami pas Jus į kiemą.

Taigi, įsigykite mūsų lesyklėlę ir pritraukite gamtos vaizdus ir garsus arčiau savo namų. Leiskitės į patyrimą stebėti, kaip Jūsų kieme atgimsta linksmas paukščiukų čiulbėjimas. Tai puikus pasirinkimas bet kuriam gamtos mylėtojui.

Komplektacija

Be tvirtinimo prie sienos, Su tvirtinimu prie sienos

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lesyklėlė – Namelis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!