Medinis sandėliukas

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Standartinis sandėliuko dydis 3x2m.

Sandėliukas pilnai apskardintas.

Komplektacija:

  • karkasas iš 45mm x 95mm kalibruotos medienos,
  • 22mm špuntuota OSB plokštė stogui ir grindims,
  • vienas langas,
  • medinės arba metalo rakinamos durys.

Pagaminimo terminas 6-8 sav.

Pagaminta Lietuvoje.

1850,00 2050,00 

Pristatome Jums naujieną – mūsų aukščiausios kokybės medinis sandėliukas – puikus sprendimas stilingai sutvarkyti ir apsaugoti Jūsų būtiniausius daiktus.

Sandėliukas yra idealus sprendimas visiems Jūsų sodo įrankiams, lauko baldams, sezoninėms dekoracijoms ir ne tik. Esate sporto entuziastas ir turite daug visokios įrangos? Sandėliukas padės ir Jums. Vaikai prikaupė įvairių dviratukų, paspirtukų, kamuolių ir dar daugybę visokiausių žaislų? Sandėliukas puikiai pasitarnaus ir visiems šiems daiktams, kuriuos norisi išnešdinti iš namų ir sudėti saugiai, bet nematomai.

Sandėliukas gali būti pastatomas laisvai arba glaudžiamas prie namo sienos, todėl, kad ir kokia situacija būtų Jūsų kieme, sprendimą rasite pas mus.

Klasikinio dizaino ir tvirtos konstrukcijos medinis sandėliukas sklandžiai įsilies į bet kokį kiemo ar sodo kraštovaizdį, suteikdamas Jūsų lauko erdvei funkcionalumo, stiliaus ir žavesio.

Standartinis sandėliuko dydis yra 3x2m. Į standartinę komplektaciją įeina karkasas iš 45mm x 95mm kalibruotos medienos, stogui ir grindims naudojama 22mm špuntuota OSB plokštė, vienas langas ir standartinės medinės rakinamos durys. Sandėliukas pilnai apskardintas.
Yra galimybė turėti sandėliuką su metalinėmis durimis (+100 Eur) arba dvigubomis durimis. Lietaus nubėgimo sistema į komplektaciją neįeina, bet esant poreikiui gali būti suderinta (už papildomą kainą). Papildomai taip pat galima suderinti ir elektros instaliaciją.
Montavimo paslauga į kainą įskaičiuota.
SVARBU: sandėliukas į vietą pristatomas jau pilnai sumontuotas. Jei nėra galimybės privažiuoti technikai, kad sandėliuką pastatyti į numatytą vietą, maloniai prašome rinktis išardomą sandėliuką.

Sugrąžinkite stilių ir tvarką į savo kiemą pasirinkę mūsų aukščiausios kokybės medinį sandėliuką.
Dėl savo patvarios konstrukcijos ir nesenstančio dizaino mūsų sandėliukas puikiai papildys Jūsų lauko aplinką, suteikdamas patogumo, organizuotumo ir ramybės.

Netinka standartiniai sandėliuko matmenys? Susisiekite su mumis ir aptarsime individualaus sandėliuko gamybą, pagal Jūsų norus ir poreikius.

Komplektacija

Standartinis 3x2m – medinės durys, Standartinis 3x2m – metalo durys, Surenkamas 3x2m – medinės durys, Surenkamas 3x2m – metalo durys

1 atsiliepimas apie Medinis sandėliukas

  1. Saulius

    kokybiškas, kaina gera.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!