Humisap gel augalų biostimuliatorius

Funkcinė kategorija: augalų biostimuliatorius.

Fizinė forma: granulės

Kiekis: 250g.

21,65 

Humisap gel augalų biostimuliatorius, tai vandenį sugeriančių granulių kompleksas su huminėmis ir amino rūgštimis bei naudingais mikorizės grybais, padeda augalams greičiau atsigauti po persodinimo, skatina jų prigijimą, stiprina šaknų sistemą ir augimą. Vandenį sugeriančios granulės gali sumažinti augalų laistymą 50%.

Privalumai: Šis preparatas geba sulaikyti drėgmę ir naudingas maistines medžiagas, dėl to sutaupoma apie 40–50% trąšų. Su šiuo produktu augalus galima sodinti ir sausringais mėnesiais. Dirvoje gali išsilaikyti iki 5 – 6 metų.

Naudojimas ir normos: Pakelyje esančio produkto kiekio pakanka apdoroti pvz.: 10-20 mažų sodinukų arba 1-3 didesniems medžiams, priklausomai nuo šaknyno dydžio ir tankumo.

Naudojimo būdai:

  • Suspensijos paruošimas. Pakuotės turinį gerai sumaišykite su 8-10 litrų vandens, kol gausite tolygią suspensiją. Po 10-15 min. suspensija paruošta naudojimui. Sodinant augalus – šaknis pamirkyti paruoštoje suspensijoje arba ją tiesiog užpilkite ant šaknų, arba sodinimo duobėje maždaug 5-10 cm gylyje sumaišyti su dirvožemiu.
  • Jau augantiems augalams. Padarykite dirvoje aplink augalą keletą iki 10 cm gylio angų ir supilkite suspensiją. Ji turi tiesiogiai susiliesti su augalo šaknimis. Produkto perdozuoti neįmanoma.
  • Sausas panaudojimas. Naudokite 2 arbatinius šaukštelius produkto vienam augalui. Tolygiai įmaišykite HUMISAP GEL į žemę visoje šaknų zonoje. Pasodinus augalą gausiai palaistyti, kad granulės sugertų maksimalų vandens kiekį.

Funkcinė kategorija: augalų biostimuliatorius.
Identifikavimo Nr.: C.2.1.1.2. Produktas su kitais augalų augimo stimuliatoriais.
Fizinė forma: granulės

Sudėtis:

Bendrasis azotas (N) – 1 %
Organinis azotas (N) – 0,6 %
Kalis (K2O) – 5,1 %
Huminės rūgštys – 25,6 %
Fulvinės rūgštys – 4,8 %
Amino rūgštys – 6,4 %
Hidrogelis (kalio poliakrilatas) – 52 %
Baltymai – 6,2 %
Endomikoriziniai grybai: Glomus intraradices, Glomus proliferum,
Glomus etunicatum  – 24000 IP

Laikymas: gaminį laikyti uždarytą originalioje pakuotėje, atokiau nuo šilumos šaltinių, drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių, vaikams nepasiekiamoje vietoje nuo 0°С iki +30°С.

Galiojimo laikas: tinkamai laikant, galiojimo terminas neribotas.

Kilmės šalis: Lietuva.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Humisap gel augalų biostimuliatorius”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!