Lesyklėlė – Širdutė

Pagaminta iš 2 mm Corten plieno

Skersmuo 16,5 cm.

Pakuotėje rasite tvirtinimo elementus ir virvutę.

Pristatymas 1-2 sav.

35,00 

Gamta mūsų stiprybės ir įkvėpimo šaltinis. Jos gyvūnija džiugina sielą. Gyvendami Lietuvoje esame be galo laimingi galėdami džiaugtis taip arti mūsų gyvenančiais gyvūnais. O jei norite paukščiukus stebėti iš dar arčiau, nepamirškite pakviesti jų į savo kiemus.

Lesykla paukščiams – Širdutė gali tapti puikia puošmena Jūsų kiemui, pritraukianti daugybę paukščiukų giesmininkų.

Netinka šis modelis? Pristatome Jums visą mūsų Corten plieno kolekciją. Joje rasite skirtingų formų ir dydžių lesyklėlės. Lesyklėlės suteiks galimybę kabinti maisto kamuoliukus ar pasmeigti lašinukų mūsų mažosioms ir gražiosioms zylutėms.

Rinkitės iš skirtingų formų lesyklėlių – eglutė, skritulys ar namukas. Jei visgi esate linkę prie labiau standartinių lesyklėlių, rinkitės namelio formos lesyklėlę, kuri puikiai tiks ir biriam paukštelių pašarui.

Lesykla paukščiams yra pagaminta iš aukštos kokybės Corten plieno, kuris su laiku keičia savo spalvą. Taigi pasikabinę tokią lesyklėlę galėsite ne tik stebėti paukštelius, bet ir kaip kitos gamtos stichijos, tokios kaip drėgmė, keičia lesyklėlės spalvą. O lesyklėlę padengusi ir kintanti rūdžių spalva ne tik džiugins Jūsų akį, bet ir saugos lesyklėlę nuo neigiamų atmosferos veiksnių. Rūdžių sluoksnis apsaugo šį metalą ir padaro jį ilgaamžiu. Todėl įsigiję šias lesyklėles galėsite jomis džiaugtis ilgus metus. O paukščiukai Jums būtinai atsidėkos nuolatos sugrįždami pas Jus į kiemą.

Taigi, įsigykite mūsų lesyklėlę ir pritraukite gamtos vaizdus ir garsus arčiau savo namų. Leiskitės į patyrimą stebėti, kaip Jūsų kieme atgimsta linksmas paukščiukų čiulbėjimas. Tai puikus pasirinkimas bet kuriam gamtos mylėtojui.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lesyklėlė – Širdutė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!