Medinė šiukšlių konteinerių stoginė

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Medinė šiukšlių konteinerių stoginė dažyta antracito (RAL7016) spalva.

Jei produkto neturime sandėlyje, pristatymo laikas 2-4 savaitės

Pagaminta Lietuvoje.

500,00 600,00 

Medinė šiukšlių konteinerių stoginė – inovatyvus ir stilingas produktas, skirtas paversti Jūsų šiukšlių konteinerių vietą į švarią ir organizuotą erdvę. Atsisveikinkite su nepatraukliais, skirtingų spalvų konteineriais ir paverskite savo namų aplinką estetiška, vientisa ir stilinga.

Kodėl verta rinktis mūsų šiukšlių konteinerių stogines?

  • Jokio montavimo. Šią medinę šiukšlių konteinerių stoginę pristatysime Jums jau sukonstruotą, o Jums tik reikės surasti jai tinkamą vietą.
  • Ilgaamžės, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų. Mūsų šiukšlių konteinerių stoginės pagamintos iš aukščiausios kokybės medienos. Stoginės dažymas apsaugo medį ir prailgina jo atsparumą lauko sąlygoms.
  • Paprastas, estetiškas dizainas. Mūsų stoginės pasižymi paprastu stilingumu. Vientisas ir subtilus dizainas suteiks švaros ir tvarkos pojūtį Jūsų kiemui.
  • Individualus dizainas. Galime pagaminti šiukšlių konteinerių stogines atitinkančias Jūsų unikalų dizainą. Jei antracito spalva Jūsų kieme nedera, susisiekite su mumis ir aptarsime Jums reikalingą spalvinę gamą ar apdorojimo būdą.
  • Lengvas naudojimas. Stoginė yra sukurta taip, kad būtų lengva patogiai išmesti atliekas ir išstumti šiukšlių konteinerius šiukšlių išvežimui. Viršutinis stoginės dangtis grandinėle tvirtinasi prie konteinerio dangčio, o stoginės rėmas sukonstruotas taip, kad nebūtų slenksčio ir konteineris lengvai išriedėtų ten, kur jam reikia.

Medinė šiukšlių konteinerių stoginė yra ne tik praktiškas ir ekonomiškas šiukšlių tvarkymo įrankis, bet ir stilingas elementas, kuris pridės tvarkos ir modernumo Jūsų kiemo erdvei. Suteikite savo konteineriams patikimą apsaugą ir tuo pačiu metu pabrėžkite savo aplinkos gražumą su mūsų šiukšlių konteinerių stoginėmis.

Jei ieškote dar labiau individualaus sprendimo, maloniai kviečiame peržiūrėti mūsų metalinę šiukšlių konteinerių stoginę.

Dydis

Dvivietė, Trivietė

1 atsiliepimas apie Medinė šiukšlių konteinerių stoginė

  1. Algis

    Labai tvarkingai atrodo kieme, prekė kokybiška, geras aptarnavimas

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!