Stoginė automobiliui su paruošimu polikarbonato dangai

Charakteristikos

  • Konstrukcija pritaikyta polikarbonato stogo dangos montavimui;
  • Konstrukcijos plotis/ilgis:
    • vienvietė 310 cm / 600 cm;
    • dvivietė 620 cm / 600 cm;
  • Konstrukcijos aukštis: 221 cm / 280 cm;

Jeigu domina kitokia RAL paletės spalva, maloniai kviečiame siųsti mums užklausą.

Šis produktas yra gaminamas po užsakymo. Pristatymo laikas 5-7 savaitės nuo užsakymo pateikimo.

2499,00 4899,00 

Stoginė automobiliams – moderni, ilgaamžė, aukščiausios kokybės, garantuojanti saugią užuovėją Jūsų automobiliui. Mūsų stoginių konstrukcijos yra vientisos ir paprastos, todėl labai lengvai pritaikomos bet kokioje aplinkoje. Stoginių gamyboje laikomės aukštų suvirinimo standartų, siekdami užtikrinti konstrukcijų ilgaamžiškumą, o pasirinkta dažymo technologija garantuoja stoginių atsparumą korozijai ir nepalankioms oro sąlygoms.

Pasiūloje turime automobilių stogines pritaikytas trijų skirtingų rūšių stogo* dangai – saulės baterijų moduliams, trapecinės skardos ar polikarbonato stogui. Taip pat galime pasiūlyti ir skirtingus stoginių dydžius – vienvietes, dvivietes, o prireikus, net ir dar didesnes, prijungiant papildomą segmentą. Kiekvienas papildomas segmentas praplatina stoginę 3 papildomais metrais.

Pasirinkę stoginę automobiliui pritaikytą polikarbonato stogo dangai, džiaugsitės estetišku sprendimu, neprikaištingai atliekančiu savo funkciją.
Polikarbotano danga yra pakankamai lengva, tačiau labai tvirta, atspari smūgiams ir galinti atlaikyti skirtingas Lietuvos klimato sąlygas. Mūsų stoginės konstrukcija parengta atsižvelgiant į 4** klasės sniego apkrovą, kas reiškia, kad ganėtinai didelės sniego apkrovos jai nebaisios. Be to, polikarbonato danga gali būti skaidri, kas saulėtomis vasaros dienomis Jums leis mėgautis natūralia šviesa, tačiau dėl gerų polikarbonato šilumos izoliacinių savybių, neteks sukti galvos dėl prikaitusio automobilio.

Stoginė automobiliui su paruošimu polikarbonato stogo dangai gali būti puikus pasirinkimas dėl savo funkcionalumo, atsparumo oro sąlygoms, estetiškumo ir kitų privalumų.

*Mūsų stoginės automobiliams parduodamos be stogo dangos. Stogo dangą reikia įsigyti patiems. Tai taikoma vienvietėm ir dvivietėm stoginėm.
**(sk=1,6kN/m2, μ1=0,8). Papildomai rekomenduojame remtis Lietuvos padalijimų į sniego apkrovos zonas informacija.

Išmatavimai600 × 310 × 280 cm
Dydis

Vienvietė, Dvivietė

Spalva

Magnelis, RAL 7016

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Stoginė automobiliui su paruošimu polikarbonato dangai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!