Stoginė automobiliui su paruošimu skardiniam stogui

Charakteristikos

  • Konstrukcija pritaikyta trapecinės skardos stogo montavimui;
  • Galite rinktis bazinę stoginės automobiliui versiją (konstrukcijos plotis: 310 cm) ir prailgintą versiją (konstrukcijos plotis: 352 cm, kaina + 100 € ). Ilgis 600 cm
  • Konstrukcijos aukštis: 221 cm / 280 cm;

Jeigu domina kitokia RAL paletės spalva, maloniai kviečiame siųsti mums užklausą.

Šis produktas yra gaminamas po užsakymo. Pristatymo laikas 5-7 savaitės nuo užsakymo pateikimo.

2450,00 4699,00 

Stoginės automobiliams – modernios, ilgaamžės, aukščiausios kokybės, garantuojančios saugią užuovėją Jūsų automobiliui. Mūsų stoginių konstrukcijos yra vientisos ir paprastos, todėl labai lengvai pritaikomos bet kokioje aplinkoje. Stoginių gamyboje laikomės aukštų suvirinimo standartų, siekdami užtikrinti konstrukcijų ilgaamžiškumą, o pasirinkta dažymo technologija garantuoja stoginių atsparumą korozijai ir nepalankioms oro sąlygoms.

Pasiūloje turime stogines automobiliams pritaikytas trijų skirtingų rūšių stogo* dangai – saulės baterijų moduliams, trapecinės skardos ar polikarbonato stogui. Taip pat galime pasiūlyti ir skirtingus stoginių dydžius – vienvietes, dvivietes, o prireikus, net ir dar didesnes, prijungiant papildomą segmentą. Kiekvienas papildomas segmentas praplatina stoginę 3 papildomais metrais.

Pasirinkę stoginę automobilui pritaikytą trapecinės skardos stogo montavimui galite rinktis bazinę stoginės automobiliui versiją (konstrukcijos plotis: 310 cm) ir prailgintą versiją (konstrukcijos plotis: 352 cm, kaina + 100 € ). Ilgis 6000 mm. Konstrukcijos aukštis: 221 cm / 280 cm.
Skardiniai stogai gali tarnauti ilgus dešimtmečius, dažnai viršydami kitų stogo dangų gyvavimo laiką. Jų tvirtumas ir atsparumas atmosferos sąlygoms prisideda prie ilgalaikio stoginės naudojimo. Pasirinkę šį variantą, turėsite ilgaamžę stoginę, atsparią įvairioms oro sąlygoms ir visiškai nereikalaujančią jokios priežiūros. Stoginės konstrukcija ir paruošimas skardiniam stogui taip pat atitinka Lietuvos klimato sąlygas ir gali atlaikyti dideles sniego apkrovas – stoginės konstrukcija parengta atsižvelgiant į 4** klasės sniego apkrovą. Negana to, skardinis stogas yra lengvai montuojamas, todėl sutaupysite ir laiko, ir pinigų pilnam stoginės užbaigimui ir įsirengimui.
Skardinis stogas yra populiarus pasirinkimas dėl daugelio savo privalumų, todėl pasirinkę šio tipo stoginę galėsite džiaugtis patvariu, kokybišku ir greitu sprendimu savo automobiliui.

*Mūsų stoginės automobiliams parduodamos be stogo dangos. Stogo dangą reikia įsigyti patiems. Tai taikoma vienvietėm ir dvivietėm stoginėm.
**(sk=1,6kN/m2, μ1=0,8). Papildomai rekomenduojame remtis Lietuvos padalijimų į sniego apkrovos zonas informacija.

SvorisN/A
Dydis

Vienvietė, Dvivietė

Spalva

Magnelis, RAL 7016

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Stoginė automobiliui su paruošimu skardiniam stogui”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!