Stoginė automobiliui su paruošimu saulės baterijoms

Charakteristikos

  • Konstrukcija pritaikyta 9 saulės modulių, kurių matmenys yra +/- 1135×2275 mm, montavimui;
  • Bendras minėtų saulės modulių sugeneruojamos energijos kiekis: 4.86 kWh (9×540 W);
  • Konstrukcijos plotis/ilgis:
    • Vienvietės 352 cm / 600 cm;
    • Dvivietės 704 cm / 600 cm;
  • Konstrukcijos aukštis: 221 cm / 280 cm;

Jeigu domina kitokia RAL paletės spalva, maloniai kviečiame siųsti mums užklausą.

Šis produktas yra gaminamas po užsakymo. Pristatymo laikas 5-7 savaitės nuo užsakymo pateikimo.

2650,00 5050,00 

Stoginės automobiliui – modernios, ilgaamžės, aukščiausios kokybės, garantuojančios saugią užuovėją Jūsų automobiliui. Mūsų stoginių konstrukcijos yra vientisos ir paprastos, todėl labai lengvai pritaikomos bet kokioje aplinkoje. Stoginių gamyboje laikomės aukštų suvirinimo standartų, siekdami užtikrinti konstrukcijų ilgaamžiškumą, o pasirinkta dažymo technologija garantuoja stoginių atsparumą korozijai ir nepalankioms oro sąlygoms.

Pasiūloje turime automobilių stogines pritaikytas trijų skirtingų rūšių stogo* dangai – saulės baterijų moduliams, trapecinės skardos ar polikarbonato stogui. Taip pat galime pasiūlyti ir skirtingus stoginių dydžius – vienvietes, dvivietes, o prireikus, net ir dar didesnes, prijungiant papildomą segmentą. Kiekvienas papildomas segmentas praplatina stoginę 3 papildomais metrais.

Vienas iš siūlomų stoginių automobiliams variantų apima konstrukciją su paruošimu saulės modulių** montavimui. Saulės moduliai ne tik apsaugos jūsų automobilį nuo nepalankių oro sąlygų, bet ir gamins elektros energiją jūsų namų ūkio reikmėms. Konstrukciniai elementai leidžia reguliuoti ir pritaikyti stogo skersinių sistemą prie įvairių matmenų saulės modulių, tačiau mes rekomenduojame konstrukciją pritaikytą 9 saulės moduliams, kurių matmenys yra +/- 1135×2275 mm.

Prisidėkite prie tvarios ir ekologiškos Lietuvos pasirinkę inovatyvų sprendimą savo automobiliui. Pritaikykite saulės energija varomą stoginę savo reikmėms ir džiaukitės mažesnėmis sąskaitomis už energiją. Bendras minėtų saulės modulių sugeneruojamos energijos kiekis: 4.86 kWh (9×540 W). Pasirinkus didenę, nei vienvietė stoginė, galite padvigubinti sugeneruojamos energijos kiekį.

*Mūsų stoginės automobiliams parduodamos be stogo dangos. Stogo dangą reikia įsigyti patiems. Tai taikoma vienvietėm ir dvivietėm stoginėm.
**Konstrukciją, su paruošimu fotovoltinių saulės modulių montavimui galite rinktis kartu su stoginėmis automobiliams.

SvorisN/A
IšmatavimaiN/A
Dydis

Vienvietė, Dvivietė

Spalva

Magnelis, RAL 7016

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Stoginė automobiliui su paruošimu saulės baterijoms”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!