Vaikų žaidimų aikštelė – karstyklės

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Pagaminta Lietuvoje iš sertifikuotos medienos.

Gaminys pristatomas nedažytas.

Šiam produktui nereikalingas tvirtinimas prie žemės.

Ilgis 2.4m, aukštis 2.2m ir plotis 1.2m.

Pagaminimo laikas 6-8 sav.

Montavimo paslauga į kainą įskaičiuota.

Pristatymo kaina derinama atskirai po užsakymo.

800,00 

Išankstinis užsakymas

Pristatome Jums aukščiausios kokybės vaikų žaidimų aikštelę – lauko karstyklės. Mūsų karstyklės sukurta taip, kad įkvėptų mažuosius nuotykių ieškotojus ne tik kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, bet ir leisti jį ypatingai aktyviai.

Mūsų karstyklėje gausu įdomių funkcijų, kurios įkvepia žaisti ir skatina fizinį tobulėjimą. Kiekvienas elementas yra kruopščiai sukurtas, kad sudomintų įvairaus amžiaus ir gebėjimų vaikus. Konstrukcijoje rasite:

 • laipiojimo sienelę,
 • medines kopėtėles,
 • judančias kopėtėles,
 • virvinį tinklą,
 • skersinį,
 • virvę lipimui.

Jei turite aktyvų vaiką, kuriam trūksta galimybių išlieti savo energiją, ši vaikų žaidimų aikštelė gali tapti puikiu sprendimu Jums.

Kodėl verta rinktis šią vaikų žaidimų aikštelę?

Lauko karstyklės elementai padės Jūsų vaikui lavinti ir gerinti savo:

 • Motoriniai įgūdžiai. Laipiojimo sienelė padeda vaikams lavinti pusiausvyrą, koordinaciją ir jėgą. Smulkioji motorika taip pat yra lavinama laikantis už smulkių kibių ir atramų.
 • Erdvinis suvokimas. Laipiojimas sienele, kopimas tinklu ar lipimas virve aukštyn reikalauja, kad vaikai orientuotųsi ir planuotų savo judesius, taip ugdydami savo erdvinį suvokimą ir problemų sprendimo gebėjimus.
 • Pasitikėjimo savimi stiprinimas. Karstyklės elementų įveikimas gali padidinti vaiko pasitikėjimą savimi, ypač kai vaikas įveikia iššūkius ir pasiekia naujų aukštumų.
 • Rizikos valdymo įgūdžiai. Fizinis aktyvumas ant karstyklės ir jų elementų moko vaikus įvertinti riziką ir priimti saugius sprendimus. Visa tai ugdo atsakomybės ir nepriklausomybės jausmą.
 • Streso mažinimas. Fizinis aktyvumas ant karstyklės gali būti streso mažinimo forma paredanti vaikams atsipalaiduoti ir išlaisvinti sukauptą energiją.
 • Socialiniai įgūdžiai. Laipiojimas karstykle gali tapti vaikų susibūrimo vieta, suteikianti vaikams galimybę kartu žaisti, įjungti vaizduotę, kūrybiškumą ir bendradarbiaujant išrasti naujus žaidimus.

Mūsų karstyklės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės sertifikuotos medienos. karstyklės ilgis 2.4m, aukštis 2.2m ir plotis 1.2m. Saugumas yra mūsų svarbiausias prioritetas, todėl mūsų karstyklės yra suprojektuota ir pagaminta taip, kad atitiktų aukščiausius saugumo standartus.

Norinte sukurti lauko sporto oazę savo mažiesiems, ar siekiate paskatinti savo atžalas leisti daugiau aktyvaus laiko gryname ore? Mūsų kokybiška medinė vaikų žaidimų aikštelė yra puikus sprendimas. Dėl savo patvarios konstrukcijos, patrauklių funkcijų ir begalinių pramogų bei nuotykių galimybių, ji tikrai patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Užsisakykite karstyklės jau šiandien ir tegul nuotykiai prasideda!

Ieškote kažko įspūdingesnio su dar daugiau galimybių? Užsukite peržiūrėti mūsų pilnos komplektacijos vaikų žaidimų aikštelę

Svoris41 kg

1 atsiliepimas apie Vaikų žaidimų aikštelė – karstyklės

 1. Dovilė

  Kaip ilgai ieškojom tokios aikštelės! Labai pasiteisino, vaikai nuolat leidžia laiką. Ir kaina gera.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!