Vaikų žaidimų aikštelė

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Pagaminta Lietuvoje iš sertifikuotos medienos.

Pagaminimo laikas 6-8 sav.

Montavimo paslauga į kainą įskaičiuota.

Pristatymo kaina derinama atskirai po užsakymo.

2200,00 

Išankstinis užsakymas

Pristatome Jums aukščiausios kokybės ir pilnos komplektacijos vaikų žaidimų aikštelę. Tai vaikų žaidimų aikštelė, kurioje rasite namuką, erdvę karstynėms ir vietą Jūsų poilsio ir atsipalaidavimo sūpynėms.

Ši vaikų žaidimų aikštelė sukurta taip, kad įkvėptų mažuosius nuotykių ieškotojus kuo daugiau aktyvaus laiko praleisti gryname ore. Jei Jūsų atžala yra ramesnė svajotoja, tai namukas su smėlio dėže gali tapti puikia erdve savo svajonių pasauliui kurti.

Karstynių erdvėje gausu įdomių funkcijų, kurios įkvepia aktyviai žaisti ir skatina fizinį tobulėjimą. Kiekvienas elementas yra kruopščiai sukurtas, kad sudomintų įvairaus amžiaus ir gebėjimų vaikus. Konstrukcijoje rasite:

 • laipiojimo sienelę,
 • medines kopėtėles,
 • judančias kopėtėles,
 • virvinį tinklą.

Jei turite aktyvų vaiką, kuriam trūksta galimybių išlieti savo energiją, ši vaikų žaidimų aikštelė gali tapti puikiu sprendimu Jums.

Kodėl verta rinktis šią žaidimų aikštelę?

Aukščiau išvardinti karstynės elementai padės Jūsų vaikui lavinti ir gerinti savo:

 • Motoriniai įgūdžiai. Laipiojimo sienelė padeda vaikams lavinti pusiausvyrą, koordinaciją ir jėgą. Smulkioji motorika taip pat yra lavinama laikantis už smulkių kibių ir atramų.
 • Erdvinis suvokimas. Laipiojimas sienele, kopimas tinklu ar lipimas virve aukštyn reikalauja, kad vaikai orientuotųsi ir planuotų savo judesius, taip ugdydami savo erdvinį suvokimą ir problemų sprendimo gebėjimus.
 • Pasitikėjimo savimi stiprinimas. Karstynės elementų įveikimas gali padidinti vaiko pasitikėjimą savimi, ypač kai vaikas įveikia iššūkius ir pasiekia naujų aukštumų.
 • Rizikos valdymo įgūdžiai. Fizinis aktyvumas ant karstynės ir jų elementų moko vaikus įvertinti riziką ir priimti saugius sprendimus. Visai tai ugdo atsakomybės ir nepriklausomybės jausmą.
 • Streso mažinimas. Fizinis aktyvumas ant karstynės gali būti streso mažinimo forma paredanti vaikams atsipalaiduoti ir išlaisvinti sukauptą energiją.
 • Socialiniai įgūdžiai. Laipiojimas karstyne gali tapti vaikų susibūrimo vieta, suteikianti vaikams galimybę kartu žaisti, įjungti vaizduotę, kūrybiškumą ir bendradarbiaujant išrasti naujus žaidimus.

Mūsų karstynė yra pagaminta iš aukščiausios kokybės sertifikuotos medienos.
Saugumas yra mūsų svarbiausias prioritetas, todėl mūsų karstynė yra suprojektuota ir pagaminta taip, kad atitiktų aukščiausius saugumo standartus.

Norinte sukurti lauko oazę savo mažiesiems, ar siekiate paskatinti savo atžalas leisti daugiau aktyvaus laiko gryname ore? Ši kokybiška medinė vaikų žaidimų aikštelė yra puikus sprendimas. Dėl savo patvarios konstrukcijos, patrauklių funkcijų ir begalinių pramogų bei nuotykių galimybių ji tikrai patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Užsisakykite pilnos komplektacijos vaikų žaidimų aikštelę jau šiandien ir tegul nuotykiai prasideda!

Jeigu manote, kad Jūsų vaikai jau per dideli namukui, siūlome peržiūrėti mūsų karstyklės sprendimą.

1 atsiliepimas apie Vaikų žaidimų aikštelė

 1. Vilhelmina

  Norėjome, kad mūsų penkiametis kuo daugiau laiko leistų lauke. Tai aikštelė jau dabar pasiteisino, o dar tik pavasaris.
  Plius man patinka “nerėkiančios”, akiai malonios spalvos.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!