Žaidimų aikštelė vaikams – Savas kampas

Pagaminta Lietuvoje iš sertifikuotos medienos.

Pagaminimo laikas 6-8 sav.

Montavimo paslauga į kainą įskaičiuota.

Pristatymo kaina derinama atskirai po užsakymo.

1850,00 

Išankstinis užsakymas

Pristatome Jums aukščiausios kokybės ir pilnos komplektacijos žaidimų aikštelę vaikams. Tai vaikų žaidimų aikštelė, kurioje rasite namuką, erdvę karstynėms ir vietą poilsio ir atsipalaidavimo sūpynėms.

Ši žaidimų aikštelė vaikams sukurta taip, kad įkvėptų mažuosius nuotykių ieškotojus kuo daugiau aktyvaus laiko praleisti gryname ore. Jei Jūsų atžala yra ramesnė svajotoja, tai namukas su smėlio dėže ar staliuku gali tapti puikia erdve savo svajonių pasauliui kurti.

Karstynių erdvėje gausu įdomių funkcijų, kurios įkvepia aktyviai žaisti ir skatina fizinį tobulėjimą. Kiekvienas elementas yra kruopščiai sukurtas, kad sudomintų įvairaus amžiaus ir gebėjimų vaikus. Konstrukcijoje rasite:

  • laipiojimo sienelę,
  • medines kopėtėles,
  • supynes,
  • virvinį tinklą,
  • gaisrininko stulpą,
  • čiuožyklą.

Jei turite aktyvų vaiką, kuriam trūksta galimybių išlieti savo energiją, ši žaidimų aikštelė gali tapti puikiu sprendimu Jums.

Mūsų žaidimų aikštelė vaikams yra pagaminta iš aukščiausios kokybės sertifikuotos medienos.
Saugumas yra mūsų svarbiausias prioritetas, todėl mūsų aikštelė yra suprojektuota ir pagaminta taip, kad atitiktų aukščiausius saugumo standartus.

Norinte sukurti lauko oazę savo mažiesiems, ar siekiate paskatinti savo atžalas leisti daugiau aktyvaus laiko gryname ore? Ši kokybiška medinė žaidimų aikštelė vaikams yra puikus sprendimas. Dėl savo patvarios konstrukcijos, patrauklių funkcijų ir begalinių pramogų bei nuotykių galimybių ji tikrai patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Užsisakykite pilnos komplektacijos vaikų žaidimų aikštelę jau šiandien ir tegul nuotykiai prasideda!

Netiko šis modelis? Peržiūrėkite mūsų kitus modelius arba susisiekite su mumis jei turite savo idėjų ir mes padėsime jas įgyvendinti.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žaidimų aikštelė vaikams – Savas kampas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!