Vaikų žaidimų aikštelė – namukas

Pagaminta Lietuvoje iš sertifikuotos medienos.

Pagaminimo laikas 6-8 sav.

Montavimo paslauga į kainą įskaičiuota.

Pristatymo kaina derinama atskirai po užsakymo.

800,00 

Išankstinis užsakymas

Pristatome Jums aukščiausios kokybės vaikų žaidimų aikštelę – namuką. Tai vaikų žaidimų aikštelė, kurioje rasite namuką su čiuožykla, smėlio dėže ir sūpyne. Jei turite nedaug vietos ir vis tiek norite nustebinti savo mažuosius, šis trio gali būti puikus sprendimas Jūsų kiemui.

Ši vaikų žaidimų aikštelė sukurta taip, kad įkvėptų mažuosius nuotykių ieškotojus kuo daugiau aktyvaus laiko praleisti gryname ore. Namukas su smėlio dėže neabejotinai gali tapti puikia erdve vaiko svajonių pasauliui kurti.

Kodėl mes stengiamės skatinti vaikus kuo daugiau laiko leisti lauke?

Nes laikas praleistas gryname ore suteikia daugybę privalumų mūsų mažiesiems. Ir tai tik keli iš jų:

  • Fizinis aktyvumas. Laipiojimas kopetėlėmis, čiuožimas čiuožykla žemyn skatina vaikų fizinį aktyvumą, padeda ugdyti jėgą, koordinaciją ir pusiausvyrą.
  • Ryšys su gamta. Būdami apsupti gryno oro, vaikai užmezga gilesnį ryšį su gamta, ugdo dėkingumą ir pagarbą aplinkai.
  • Sensorinis stimuliavimas. Lauke esantys vaizdai, garsai ir tekstūros suteikia vertingą jutimo stimuliaciją, skatina jutimo integraciją ir pažinimo vystymąsi.
  • Kūrybiškumas ir vaizduotė. Lauko nameliai yra puiki vieta vaizduotės žaidimams, skatinantiems vaikus kurti istorijas, žaisti vaidmenis ir tyrinėti savo kūrybiškumą natūralioje ir nestruktūruotoje aplinkoje.
  • Socialiniai įgūdžiai. Lauko nameliai dažnai tampa vaikų susibūrimo vietomis žaisti ir bendrauti su broliais ir seserimis, draugais ir kaimynais, skatinant socialinius įgūdžius, bendradarbiavimą ir bendravimą.
  • Streso mažinimas. Laikas, praleistas lauke namelyje, gali turėti raminamąjį ir stresą mažinantį poveikį vaikams, prisidėti prie jų bendros gerovės ir psichinės sveikatos.

Norinte sukurti lauko oazę savo mažiesiems ar siekiate paskatinti savo atžalas leisti daugiau aktyvaus laiko gryname ore? Mūsų kokybiška vaikų žaidimų aikštelė – namukas yra puikus sprendimas. Dėl savo patvarios konstrukcijos, patrauklių funkcijų ir begalinių pramogų bei nuotykių galimybių ji tikrai patiks Jūsų mažiesiems. Užsisakykite vaikų žaidimų aikštelę jau šiandien ir tegul nuotykiai prasideda!

Turite daugiau vietos ir norite savo vaikui sukurti įspūdingą erdvę? Peržiūrėkite kitus mūsų sprendimus – karstyklę ar pilnos komplektacijos vaikų žaidimų aikštelę.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vaikų žaidimų aikštelė – namukas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Malonu, kad domitės!

Užpildykite formą, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!